GTA V Online “there has been an error joining a session” Hata Çözümü

Grand Theft Auto V Online’da oyuncular, oyun yükleme ekranında bazı durumlarda “there has been an error joining a session” hatası almaktalar. Bu yazımızda bu hatanın olma nedenleri ve bir kaç çözüm yolu anlatacağız. Çok basit şekilde bu hatadan kurtulabilir ve oyun keyfinize devam edebilirsiniz.

  • Birinci Çözüm


GTA Online’ın yükleme ekranlarının uzun sürdüğünü biliyoruz. Oyun yükleme ekranı yaparken bize kontrol özgürlüğü veriyor. Bazı oyuncular yükleme ekranı sırasında ALT+TAB yaparak pencere geçişleri yapıyor, Discord’a giriyor ya da arkaplanda başka uygulamalara bakıyorlar. Oyun yükleme ekranındayken bunları yapmamaya çalışın. Bu sayede hatayı bir ihtimal almayabilirsiniz.

  • İkinci Çözüm


Oyunun sunucularında bazı zamanlar yoğunluk yaşanabiliyor. Oyuna yüklenmesine rağmen diğer oyuncular da oyuna girmeye çalıştığı için sizi kuyrukta bekletebiliyor. Yani aşırı oyuncu olduğunda anlık olarak sunucularda sorun çıkıyor ve siz bu hatayı alıyorsunuz. O sırada enter tuşuna basarsanız sizi hikaye moduna atacaktır. Tekrardan sunucuya girmeye çalışın. Bağlantıyı baştan kuracağı için oyuna girer ve hatayı almazsınız.

  • Üçüncü Çözüm


Bilgisayarınızın görev yöneticisini açın. Üst kısımdan “Performans” sekmesini seçin. Açılan sekmede alt kısımda “Kaynak İzleyicisini aç” sekmesine tıklayın. Açılan kısımda GTA V’in olduğu satıra sağ tıklayıp “İşlemi Askıya Al”ı seçin daha sonrasında ise “İşlemi Sürdür”ü seçin. Sorununuz giderilmiş olucaktır. Aşağıdaki görseldeki gibi uygulayın.

GTA V Online "there has been an error joining a session" HataArtık oyunda “there has been an error joining a session” hatası almadan oynayabilirsiniz. Eğer yine de bu hatayla karşılaşıyorsanız ve çözemiyorsanız yorumlar kısmından hatanızı açıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Gönderiye yorum yap!