Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Tiktok’a yeni üye olanların yaklaşık %40’ı çok hızlı takip ediyorsun şeklinde bir hata almaktadırlar. Henüz Tiktok konusunda tecrübesi olmayanlar bu hata mesajını basit bir uyarı zannedebilirler, fakat bu mesaj hesabınızın askıya alınmasına giden ilk kilometre taşıdır.

Çok hızlı takip ediyorsun hatası sebebi

Tiktok kullanıcıları bir an evvel takipçi sayılarının artması için değişik yollar izlerler. Bunlardan en klasik olanı rastgele birilerini takip etmektir. Çünkü takip ettiğin bazıları da sizi takip eder, böylece takipçi sayınız artar.

Keşfettiği en kolay takipçi artırma yolunun başkalarını takip etmekten geçtiğini düşünen bir çok kişi kısa zaman aralıklarla takip etme butonuna basarlar. Bu durum da Tiktok takip yazılımına takılır ve size çok hızlı takip ediyorsun hatası gelir ?

Tiktok neden insanları takip etmemizi istemez ?

Tiktok üyelerin birbiriyle etkileşim kurmasını ister ama spam eylemlere müsaade etmez. İnsanların takipçi sayılarının doğal yoldan artmasını sağlamak ister. Bu nedenle de takipçi artırmak için tanımadığı kişileri ardı ardına takip edenlere çok hızlı takip ediyorsun mesajı gönderir.

Çok hızlı takip ediyorsun hatasının yaptırımı nedir ?

Bu mesaj size ilk geldiğinizde yarım saat bir saat civarı bir takip etme engeliniz olur. Yani bir süre kimseyi takip edemezsiniz. Ceza süreniz dolunca yeniden takip etmeye başlarsınız.

Yine başkalarını hızlı takip etmeye başlarsanız  yine çok hızlı takip ediyorsun hata mesajını alırsınız. Bu sefer ceza süreniz daha uzun olur.

Eğer birkaç sefer aynı hata mesajı gelirse sonraki hatanızda hesabınız askıya alınacaktır.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü beklemektir. İtiraz etmeniz, oturumu açıp kapatmanız, ön bellek temizlemeniz veya başka bir şey yapmanız çözüm değildir.

Takip etmeniz serbest bırakılana kadar bekleyeceksiniz.

Kaynak

İlk yorum yapan olun

Gönderiye yorum yap!