Whatsapp Mesajı Herkesten Sil Görünmüyor Sorunu Çözüm

Günümüzde akıllı telefonu olan neredeyse herkesin kullandığı popüler mesajlaşma uygulaması: Whatsapp. Eskiden Whatsapp uygulamasında gönderdiğimiz mesajları karşı tarafın da görmesini istemiyorsak, silme gibi bir opsiyonumuz bulunmuyordu. Bir mesajı silerken sadece kendi Whatsapp uygulamamızdan siliyorduk.

Hızlı mesaj göndermek: teknolojinin getirdiği hem iyi hem kötü bir yenilik. Hızlı mesajlaşmak tabi ki karşıdakiyle daha sağlıklı ve çabuk bir elektronik iletişim kurmamıza fayda sağlıyor ama bu yüzden yanlış mesajlar gönderebiliyoruz. Başkasına göndermek istediğimiz bir mesajı başkasına gönderebiliyoruz.

Bu yazımızda Whatsapp’ta silmek istediğimiz mesajlarda neden “Herkesten Sil” butonu görünmüyor onun hakkında bilgi vereceğim.

whatsapp herkesten sil butonu görünmüyorYukarıdaki görselde de göründüğü gibi bazen “HERKESTEN SİL” butonu, seçili mesajı silmek istediğimizde görünmüyor. Bu sorunun tek sebebi:


Whatsapp’ın gönderdiğiniz mesajları herkesten silme butonunu sadece 8 saat içinde attığınız mesajlarda aktif etmesi.


Bu sorunu çözmek için saati 0 ila 8 saat arasında geriye almanız bir şey ifade etmeyecektir. Whatsapp uygulaması buna karşı tedbirini aldığı için böyle bir seçeneğimiz bulunmamakta. Sadece silmek istediğiniz mesajların 8 saati geçmemesine dikkat etmeniz lazım.

İlk yorum yapan olun

Gönderiye yorum yap!