Whatsapp Silinen Mesajları Fotoğrafları Görme – Çözüm

Whatsapp ile konuştuğumuz kişinin attığı mesajları, fotoğrafları ve görüntüleri, karşıdaki kişi sildiğinde bazen kaçırmış olabiliyoruz. Aslında konuştuğumuz kişinin gönderdiği ve sonra sildiği mesajların içeriklerini görüntülemek çok basit. Anlatacağım adımları uygulayarak, Whatsappta silinmiş mesajları çok kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

whatsapp silinen mesajları görme


Öncelikle Google Play’den “Notification History” adlı uygulamayı telefonumuza indiriyoruz. İndirdikten sonra uygulamanın simgesine tıklayarak açıyoruz.


whatsapp silinen mesajları görme


Uygulamayı açtıktan sonra, kullanıma başlamadan önce: depolama, bildirimleri görme gibi bazı izinleri isteyecektir sizden. Aşağıdaki görselde olduğu gibi izin sayfasına geldiğinizde “Notification History” yazan uygulamanın tikini açın. Bu işlemi tüm izinlerde yaptıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

whatsapp silinen mesajları görmeYukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi gelen mesajları artık görebilirsiniz. Uygulamanın bir artı yönü de sadece Whatsapp’tan gelen mesajların haricinde Snapchat, Instagram vb. uygulamalardan gelen bildirimleri ve mesajları da görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Gönderiye yorum yap!